Echipamente active

Media converter Dantek MCR-1400
Available
Echipamente active

Media converter Dantek MCS1-20

382,00 RON
Media converter Dantek MCS1-20 10/100 Base-Tx, 100 Base Fx, Single Mode FO, SC Connector.
Available
Accesorii retele de date

Modul SFP SU66AA

400,00 RON
Modul transceiver SFP SU66AA.
Se afiseaza 1-5 din 5 produs(e)
Product added to wishlist
Product added to compare.

Acest website foloseste cookie-uri pentru a furniza vizitatorilor o experienta mult mai buna de navigare si servicii adaptate nevoilor si interesului fiecaruia.