Patch cord-uri

Patch cord fibra optica armat Multi Mode Duplex LC/UPC-LC/UPC Patch cord fibra optica armat Multi Mode Duplex LC/UPC-LC/UPC 2
Available
De la 393,00 RON
Patch-cord fibra optica armat, Multi Mode optimizat pt. LASER tip OM1, Duplex, conectica LC/UPC-LC/UPC. *** La acest produs preturile afisate sunt estimative si pot varia in functie de cantitate versus oportunitati de transport. Va recomandam sa solicitati o oferta personalizata prin e-mail. Deasemeni, pentru alte tipodimensiuni si combinatii...
Se afiseaza 1-15 din 15 produs(e)
Product added to wishlist
Product added to compare.

Acest website foloseste cookie-uri pentru a furniza vizitatorilor o experienta mult mai buna de navigare si servicii adaptate nevoilor si interesului fiecaruia.