INFORMATII CONTACT

Telefon:
+40 21 7692 060
+40 21 4349 031
Fax:
+40 21 4348 932
Mobil:
+40 723 843 480
E-mail:
grigodin@gmail.com

Newsletter

Media converter Dantek MCS1-20

Media converter Dantek MCS1-20

Media converter Dantek MCS1-20 10/100 Base-Tx, 100 Base Fx, Single Mode FO, SC Connector.

Mai multe detalii


382.00 RON

20 produse în stoc


10/100 Base-TX/FX, Bridge Converter, 20Km, SC Connector, (SM).

Viteza trs: 10/100M

Lungime de unda: 1310nm

Distanta pe fibra optica: 20Km

Temperatura de operare: 32 to 122F(0 to 60 oC)
Temperatura stocare: -4 to 140F (-20 to 70 oC)
Umiditatea relativa: 5% to 90%
Dimensiuni: 26.5mm(H)x 70.5mm(l) x 94mm(L)

Se poate utiliza in mod autonom cu alimentatorul din set sau in unitati rackabile compatibile.

Coş  

(gol)